Özel Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon: +90 312 382 41 26

Kadromuz

YAŞAR YUMUŞ - Kurucumuz

SADIK OZAN TÜRKOĞLU - Müdür

Süleyman Demirel Üniversitesi Felsefe mezunudur. 2016- 2017 yıllarında rehberlik sertifikası alarak psikolojik danışman olarak görev yapmaya başlamıştır. Aynı yıl içinde güncel psikoloji eğitimini de tamamlamıştır.2017 yılında Eğitim Teknolojileri yüksek lisansına başlamıştır ve devam etmektedir.

YILDIRIM AKDUMAN - Zihin Engelliler Uzmanı

Gazi Eğitim Enstitüsü Fen ve Edebiyat Fakültesinden mezun olmuştur. Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve görevine uzun yıllardır Zihinsel Engelliler Uzmanı olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Dil ve Konuşma alanında uzmanlaşmış ve bu alanda birçok sertifikaya sahip olup kendini bu alanda da geliştirmiştir.

TUĞÇE ÇELEBİ - Uzman Öğretici


Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi okul öncesi öğretmenliğinden 12.09.2011 tarihinde mezun olmuştur. 2015 tarihinden itibaren ise uzman öğretici olarak görevine devam etmektedir.

SUZAN KUMEK - Fizyoterapist

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun olmuştur. Görevine özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde devam etmektedir.

SÜLEYMAN BARAN - Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni

Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve uzun yıllardır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışmaktadır.

EDA BEŞİR - Uzman Öğretici

Kırklareli Üniversitesi Çocuk Gelişimi alanından mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve uzun yıllardır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışmaktadır.

BERFİN KESKİN - Psikolog

Çankaya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden Şeref Öğrencisi statüsüyle mezun olmuştur. Görevine özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde devam etmektedir.

SEDA HATİCE KÜÇÜKBAŞOL - Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni

Kırıkkale Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve uzun yıllardır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışmaktadır.